Windows 10 İşte Burada Ücretsiz Yükseltin – Çok Kolay

Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 10’u ücretsiz almak ister misiniz? Microsoft’un sunduğu süper bir kampanya ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Birçoğumuzun bilgisayarına bildirim gelmiş olmalı. Ancak kimimiz dikkat ettik, kimimiz okumadan kapattık. Bilgisayarımızın sağ alt köşesinde bir Windows işareti olacak. Görselde de gördüğünüz gibi o Windows işaretine tıkladığınız zaman karşınıza bir pencere çıkıyor. Ücretsiz Windows 10 yükseltmenizi buradan yapabiliyorsunuz. Windows 10 yükseltmesi hakkında diğer bilgileri makalemin devamından alabilirsiniz.

Windows 10 yükseltmesinden her bilgisayar faydalanabilir. İşletim sisteminiz kaçak olsa da sağ alt köşeye bildirim gelecektir. Microsoft bu yolla kaçak işletim sistemi kullananları Windows 10 kullanmaya teşvik etmektedir. Peki, yükseltmeye ne kadar ödersiniz? Yine görselde de gördüğünüz gibi yükseltme ücretsizdir. Ancak yükselttiğiniz sistemi ne kadar süre kullanabileceksiniz? Microsoft belirli bir süre size Windows 10’u ücretsiz kullanma fırsatı sunar. Belirli bir süre sonra süreniz doldu artık lisans satın almak zamanı der. Yükseltmenizi buna göre yapın. Örneğin benim şu an kullandığım bilgisayar Windows 8.1 işletim sistemine sahip. Orijinal yazılım kullanıyorum. Windows 10’a geçtiğim zaman ekstradan para ödemiş olacağım. O nedenle Windows 10’a geçmeyi pek tercih etmiyorum.

Windows 10 yeni bir deneyim yaşamak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Yeni tasarım, yeni özellikler, yeni bir görünüm. Bu deneyimi yaşamak için ister bilgisayarın sağ alt köşesine gelen bildirimden, isterseniz de Microsoft’un resmi sitesinde ücretsiz yükseltmenizi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir