Ümit Bisiklet

Ümit Bisiklet

Bisiklet sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Ümit Bisiklet firması 1983 yılında kurulmuştur. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve yenilikçi düşünceler ile bisiklet sektöründe günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Firma, sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun üretim yapmaya özen göstermektedir.

Firma Hakkında

1983 yılında kurulmuş olan firma, o günden bugüne bisiklet sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir. Bisiklet sektörünün önde markaları arasında olan firma, tüketici odaklı prensip ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmanın uygun bisiklet fiyatları anlayışı ve kaliteli üretim yapma politikası tarafından tüketiciler tarafından sık tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran Ümit Bisiklet müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır.

Firmanın birçok iş ortağı, tedarikçisi, yüzlerce çalışanı bulunmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan firmanın birçok ilde yetkili şube ve bayisi bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte olan Ümit Bisiklet dünyanın birçok noktasında da satış noktalarına sahiptir.

Marka Vizyonu

Tüketicilerin hayatında vazgeçilmez bir marka olmayı amaçlayan firma sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında da hizmet vermektedir. Marka vizyonu olarak tüketiciler tarafından vazgeçilmez bir marka olma, her kullanışta aynı performans ve özgür ruhu hissetmelerini kendilerine vizyon olarak belirlemiştir.

Bisiklet üretiminde uzun yıllardır vazgeçilmez bir marka olmayı amaçlayan firma, Türk kalitesini dünyanın dört bir yanına kanıtlamayı amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, satış sonrası hizmetleri de vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir