Rusça’yı Belarus’ta Öğrenin

Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkiler çok eski tarihlere dayanmaktadır. Geçmişte tarım temelli başlayan ilişkiler, şimdilerde sanayi ve inşaat temelli bir alışverişe dönmüştür. Türkiye’de pek çok inşaat firması Rusya bölgesinde iş yapmakta ve pek çok Türk’ü istihdam etmektedir. Özellikle Rusya ile ilişkilerde Rusça bilmek, İngilizce bilmekten çok daha önemlidir. Sizlerin işe alınma sürecinde çok önemli bir artı değer olarak yansır. Sırf Rusça bilmeniz sayesinde binlerce adayın önüne geçebilirsiniz. 

 

Beyaz Rusya adıyla da bilinen Belarus eski bir Sovyetler Birliği ülkesidir. Kuzey Avrupa’da yer almaktadır. Yerel halkın neredeyse tamamı Rusça konuşmaktadır. Gerek iklimi, gerekse de korunaklı ve güvenlikli yapısı yüzünden pek çok dil kursu Rusça eğitimini Belarus’ta vermektedir. Bu yüzden Belarus dil kursu kavramı oldukça sıklıkla duyduğunuz ifadedir. Ülkenin başkenti olan Minsk dil kursu popülasyonu bakımından oldukça kalabalıktır. Burada pek çok dil kursu, kaliteli bir eğitim vermektedir. Tercih edilmesindeki öncelikli sebep elbette ki yerel halkın Rusça bilmesidir. Belarus dil okulu kapsamında öğreneceğiniz teorik bilgileri çok rahat bir biçimde uygulayabilir, yerel halkla konuşma süreci içerisine girebilirsiniz.

 

Belarus halkı kuzey ülkesi olmalarına karşın oldukça sıcak kanlı ve güler yüzlüdür. Yardımsever yapıları gereği sizlerin teorik bilgilerinizi pratiğe dökme sürecinize yardımcı olacaklardır. Belarus’un bir diğer özelliği de suç oranının düşük olmasıdır. Kültürel yapısı gereği ortaya çıkan bu sonuç, sizlere güvenli bir eğitim süreci vaat etmektedir. Bizler sizler için en uygun dil kursu programlarını sizlere uyguluyoruz. Dil seviyenizi ölçüp, en uygun kura sizi kaydediyor, gelişiminize katkıda bulunuyoruz. Deneyimli eğitmenlerimiz sayesinde sizlere hem konuşma, hem yazma hem de okuma aşamasında sizlerin gelişimizi sağlıyoruz. Her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir