PROFESYONEL MÜHENDİSLİKLERİ HİZMETLERİ

Çalışma hayatında iş güvenliği büyük öneme sahiptir. Devletler bununla ilgili önemli yasalar ve mevzuatlar çıkarmakta, şirketler bu uygulamarı yerine getirmek zorunda ve hem devlet organları hemde bağımzsız denetim firmaları bu uygulamaları belirli periyotlarda denetlemek zorundadırlar. Türk Akreditasyon Kurumu tarafından verilen akreditasyon belgesine sahip yetkili mühendislik firmamız bir çok alanda kaliteli ve çözüm odaklı olarak hizmet vermektedir.  Her türlü ortam ölçümleri firmamız bünyesinde bulunan uzman kadrolar vasıtası ile yapılmaktadır.

Her birimiz farklı alanlarda ve farklı işlerde çalışmaktayız. Ve her işin mutlak belirli riskleri vardır. Bu riskleri ortadan kaldırmak adına toplumda herkesin üzerine belirli görevler düşmektedir. Devletler çalışma hayatını temel yasa ve mevzuatlar ile düzenlemek zorundadırlar. Ve bu yasaların uygulanma noktasındaki durumunu mutlaka ve mutlaka denetlemek durumundadır. Firmalar çıkarılan yasa ve mevzuatları çalışanları için birebir uygulamak ve uygulatmak zorundadır. Bunu insanlık için yapmalıdır. Bağımzsız denetim firmaları, mühendizlik firmaları yani bizlerinde üzerine önemli görevler düşmektedir. Bizlerde görevlerimizi harfiyen yerine getirmeliyiz. İşte bu anlayış ile hizmet veren yetkili mühendislik firmamız her türlü ortam kontrolleri, bakımları, ölçümleri için firmalarımızın iş güvenliklerine yardımcı olmaktadır. Firmamızın belirli dönemlerde periyodik kontrol hizmetlerinide yine uzman kadromuz ve deneyimli elemanlarımız ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde vermekteyiz.  Firmamız iş yeri iç havası, kimyası, ortam tozu ve sesi gibi işyerlerinde kullanılan vinç, forklift gibi araç gereçlerin bakımlarını, kaldırma ve benzeri kontrollerinide yine deneyimli ve yetkili elemanlarımız vasıtasıyla bu hizmeti vermektedir.

İş yerinizde ihtiyaç duyulan her türlü kontrol ve ölçümler firmamız tarafından uluslararası standartlar gözönünde bulundurularak yapılmakta ve aynı zamanda çok çok kısa bir süre içerisinde raporlanmaktadır. Ayrıca topraklama ölçümü hizmetide verilmektedir. Firmamız ve mühendisleri devletin görevlendirdiği müfettişlerin yetkilerine sahip yetkili bir mühendislik firmasıdır. Yüksek iş ahlakı, uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlar firmamızın temel çalışma kriteridir. Her ne olursa olsun firmamız bu ilkelerden taviz vermez ve yasalara kanunlara uygun ölçüm ve kontrol hizmetleri vermektedir. Zira insan hayatı ve çalışma hayatı bizim için öncelikli öneme sahiptir.

 

 

Bir Yorum: “PROFESYONEL MÜHENDİSLİKLERİ HİZMETLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir