PROFESYONEL EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

Ev temizliği herkes için önemli derecede sorun olmaktadır. Özellikle çalışan kadınlarımız için bu ağır bir yük olarak durmaktadır.  Bölgemizde karşıyaka ev temizliği alanında hizmet veren firmamız biriktirdiği tecrübe ve deneyimlerini sizin için uygulamaktadır.

Titiz ve hijyen temizlik anlayışı ile yola çıkan firmamız için kalite, hijyen ve müşteri memnuniyeti öncelikli ilke ve prensiptir. Bu doğrultuda yoluna devam eden temizlik firmamız alsancak ev temizliği bölgesinde de hizmet vermektedir. Firmamız sizden gelecek talep doğrultusunda sizin programınıza uygun bir şekilde ve uygun personel sayısı ile evinize gelerek detaylı ve kapsamlı bir şekilde evinizi temizlemektedir. Bu çerçevede evinizin mutfak, odalar, camlar, zemin ve duvarlarda dahil olmak üzere dip köşe tüm temizliğini titizlikle yapmaktadır. Bu süreçte firma olarak kaliteli malzeme, tecrübeli eleman ve zamanında teslimat en temel önceliklerimiz arasında olmaktadır. Bu doğrultuda yoluna devam etmekte olan firmamız bölgede önemli bir itibar kazanmıştır. Temizlik bir sanattır diyoruz ve sizde evinizi, değerli eşyalarınızı işi bilmeyen acemi temizlikçilere emanet etmemenizi öneriyoruz.

Firmamız ayrıca bornova ev temizliği olarakta bölge insanına hizmet vermektedir. Firma çalışanlarımız sizde heran telefon beklemektedirler. Bize verdiğimiz telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Bizi aramadan, bizden fiyat teklifi almadan lütfen kimseye söz vermeyiniz. Biz evinizi en iyi bir şekilde, zamanında ve en uygun fiyat koşullarında temizliyoruz ve size temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir