Paykasa İle Güvenli Ödeme

Kredi kartları internetteki hayatımızda çok önemli bir görev üstlense de oluşturduğu güvenlik endişeleri sebebiyle birçok kişi tarafından bilinmeyen kişilere ve kurumlara yönelik olarak kullanılmak istenmemektedir. Bu durum da paykasa gibi alternatif ödeme metotlarını ortaya çıkarmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yöntemleri hem güvensiz olmakta, hem de bilgileri girmeniz gerektiğinden zahmetli bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Paykasa gibi ödeme yöntemleri ise oldukça rahat olmakla birlikte size güvenlikli bir ödeme sistemi sunar. Paykasa kartınızı ön ödeme yaparak edinebilirisiniz. Önden ödediğiniz parayı rahatlıkla istediğiniz alanda kullanabilir, istediğiniz kişiye ödeme yapabilirsiniz.

İnternet üzerinde çoğu zaman kişiden kişiye ödeme yapma gereksinimleri doğmaktadır. Kredi kartları ise bir kişiye para göndermek için pek de uygun bir yöntem değildir. Hem zahmetlidir, hem de güvenlik sorunları ortaya çıkabilir. Paykasa yöntemi ile birlikte rahatlıkla bir pin kodu oluşturabilir, oluştuduğunuz 16 haneli pin kodunu karşı tarafa gönderebilirsiniz. Bu süreç tamamen güvenlidir, oluşturduğunuz pin kodu karmaşık algoritmalarla üretilmektedir. Bu yüzden başkaları tarafından tahmin edilme olanağı bulunmamaktadır. 

Paykasa hesabınızda biriken paraları paykasa bozdurma olanakları sayesinde rahatlıkla bozdurabilirsinğiz. Bu işlem sitemiz üzerinden gerçekleşebilmektedir. Siz yalnızca paykasanızın ilişkili olduğu pin numarasını ve hesap  numaranızı bizlere gönderin, biz de en yüksek kur üzerinden hesaplama yaparak ücreti hesabınıza yatıralım. Paykasa ile merak ettiğiniz her şeyi sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir