NE DE OLSA KENDİ ZEVKİNİZ

Tatil zamanı yaklaştıkça, giyim zevki paylaştıkça sevindiğimiz hediyelere dönüşürken, hayatın renklerini kendimiz belirlediğimizi bir kez daha hissetmek isteyebiliriz. En doğru karşılığı aradığınız her soru için alabileceğiniz bir moda sitesi içeriğinde, tepeden tırnağa kendiniz için tasarladığınız bir stil yakalayabilirsiniz. Yani, sanılanın aksine, hazır giysiler de, nasıl değerlendirdiğinizle alakalı olarak tamamen size özgü bir tavır yaratabilir.

 

Bazen çeşit çeşit ürünlerle ne kadar pratik seçimler yapabildiğinizi sınayabilirsiniz. En iyi ihtimalle kaliteli bir  moda bloğu bazen de tamamen markaların mağazalardaki yolculuğunu tanımlar. Aradığınızı bulmakla, gördüğünüz ilk elbiseyi beğenmek arasındaki ince çizgiye biraz da şans işi derken, bütün bunların modelliğini yaptığınızı hissedebilirsiniz. Gerçekten de, renklerle olduğu kadar, kıyafetlerimizle psikolojik yaklaşımlarımız arasında çok güçlü bir bağ var. En eski kotunuzu çöpe atamamakla, onu dolabınızda saklamak arasında fark olduğu gibi.

 

Giysilerimiz asla diğer insanlarınkine benzemez. Herkes kendi sevgisini taşır, yansıtır bu mantıkla ve benzerlikler ancak bu noktada başlar. Hayranlık uyandıran bir itiraf bile üstünüzdekilerin uyumunu sergiliyorsa, sade takılar, uçuk imajlar, makyaj hileleri, dekorasyon gibi tatlar neden eklenmesin sayfalara? Elinizdeki avucunuzdaki her şeyi bir pembe düşe sunduysanız, bırakın geri dönsün Sindirella eve. Boncuklarla süslenmiş şallar ne zaman en abartılı haliyle her yanından farklı renkte bir püskül sarkan otantik keyiflere terk edecek yerini, merak ediyorum. Güle güle kullanın sitenizi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir