MOTORLU KURYE

Büyük şehirlerde yaşadığınız en büyük sorunun ulaşım olduğunu biliyoruz. Bu sorun hem sizin ulaşımızı hemde herhangi bir eşyanızın gönderimin yakından etkilemektedir. Ancak bir kurye firması olarak sizlere hızlı bir kurye hizmeti sunmaktayız. Motorlu çalışanlarımız sayesinde yoğun şehir trafiğinden etkilenmiyor ve size saatler hatta bazen dakikalar içerisinde gönderi teslimatı hizmeti sağlıyoruz.

Öncelikli olarak moto kurye firmamızı aramanız ve bizlerden kurye talebinde bulunmanız gerekecektir. Bu noktada bir gönderi kaydı oluşturmanız bizim size ulaşmamız açısından son derece önemli olmaktadır. Bu aşamadan sonra sizlere iki ayrı hizmet veriyor olacağız. Sizin gönderinizin durumuna göre normal yada ekspres kurye hizmetimizi devreye sokuyor olacağız. Her iki kurye sistemimizde kuryenizi saatler hatta mesafeye göre dakikalar içerisinde alıcısına teslim edecektir. Normal yani standart kuryenizi çalışanlarımız sizden teslim alacak ve gün içinde alıcıya ulaştıracaklardır. Belli bir bölgeye dağıtım yapılacak ve sırasıyla dağıtım yapılacağı için bu gün içinde herhangi bir saatte olabilecektir. Ancak ekspres kurye dediğimiz kurye tipinde ise sizlerin kuryesi çok kısa bir zaman diliminde adrese ulaştırılacak ve size bu konuda hızlı bir hizmet sağlanmış olacaktır.

Bunun için yapmanız gereken teş şey motorlu kurye firmamızı aramanız olacaktır. Geri kalan herşeyi biz yapıyor olacağız. Biz firma olarak kurye hizmetlerinde rakipsiz bir firma durumundayız. Sizlerin güveni ve desteği ile daha da iyi noktalara gelmek için çalışıyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir