Kış Modası

Paltolar kış sezonunda bayanların en temel aksesuarıdırlar. Bunun sebebi ise, renk , tarz ya da kalıp açısından doğru tercih edilmiş bir paltonun bir bayanın bütün stilini kurtarmaya yetmesidir. Düz bir kot ve beyaz bir tshirt üzerine giyilmiş star bir palto tüm kombininizi kurtarabilir. Bu sebeple kışın gelmesi ile bayanların alışveriş hedefi paltolara çevrildi.

Palto modellerinde temel tarzlar vardır. Örneğin trençkot modelleri her kış sezonunda farklı tasarım ve fikirlerle üretilir. Eğer canlı ve enerjik bir stile sahipseniz, 2015 kış modasında ekose montlar oldukça popüler. 3 yada daha fazla rengin kombinasyonundan oluşturulan bu paltolar oldukça enerjik tasarımlara sahip.  Bununla birlikte sonbahar sezonunda kendini sıkça gösteren güderi kumaşlar, kış sezonunda da devam ediyor.  Özellikle trençkot modellerinde güderi bu sezon modacıların ilk tercihi. Bu modeller üzerinden de sıklıkla paylaşılıyor.

2015 kış Moda sitesi kahve krem ve kırmızı renkleri en çok kullanılan renkler. Paltolarda da çoğunlukla bu renkler hakim. Sade bir tarza sahip bayanlar için krem paltolar oldukça uygunken, enerjik bir tarz yakalamak isteyen bayanlar için kırmızı paltolar oldukça ideal. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir