Güvenli ve Konforlu Servis Hizmetleri

Taşımacılık alanında uzman servis hizmetleri veren kurum, kampus alanlarında ve şehirler arası ulaşım için faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Servis hizmetinde profesyonel hizmet ağına sahip firmada güvenli, süre duyarlı ve konforlu seyahat edebilirsiniz.  Kocaeli Üniversitesi öğrencileri için büyük kolaylık sağlayan firmada, İstanbul’a da servis verilmektedir. Bunun yanında kampüs ve şehir ulaşımı sağlamak adına Umuttepe kampüs servisi ile ulaşım hizmeti verilmektedir. Kocaeli Üniversitesi kampusünde birinci ve ikinci öğreti ders saatlerine göre belirlenen ulaşım saatleri her öğrenci için uygun fiyatlarla kolaylık içinde gerçekleşmektedir. 

Modern Öğrenci Taşımacılığı

Son yıllarda gelişen teknolojinin de etkisiyle servis hizmetlerinde ciddi gelişmeler yaşanmıştır. Modern servis arabaları ve modern hizmetler veren firmada eğitimli sürücüler yer almaktadır ve araç özellikleri ve yol bilgilerine göre devamlı yenilenen eğitimler yapılmaktadır. Umuttepe Kampüsü’nde ulaşımda kolaylık olan Kocaeli üniversitesi öğrenci servisleri aracılığıyla öğrenciler istedikleri merkeze kolayca zamanında ulaşabilirler.  

Konforlu Taşımacılık

Konforlu, zamanında, güvenli taşımacılık servis hizmetlerinin temel amacıdır. Şehir içi ve yakın çevrede bulunan şehirlere kolay ulaşım imkânı sağlayan firmada öğrenciler için büyük kolaylık söz konusudur. İstanbul’a kısa mesafe olan şehirde Kocaeli üniversitesi İstanbul servisi ile öğrenciler hafta sonu veya diledikleri zaman büyük şehrin tadını çıkarabilecekler. Otobandan İstanbul’a gidiş ve dönüş hizmeti firma güvencesiyle konforlu şekilde sağlanmaktadır. Öğrencilerin huzurlu ve güvenli şekilde seyahatini sağlamak firmanın temel hizmet politikasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir