Güven Sorunu

Goomass ile internetten para kazanmayı öğrenebilir miyiz?

Kazandırmak ile öğretmek arasında fark vardır. “Şöyle yapın, para kazanın.” Türünden örnekler size pek bir şey öğretmez. Öğrenmekten çok tekrar edersiniz. Bunlar size sadece 2 kuruş kazandırır ve gerçekten kazandığınıza ikna olursunuz. Öte yandan çok para kazanmak için gereken eğitimleri size veren bir sete para vermeyi düşünmezsiniz. Bu durumda ne oldu biliyor musunuz? Siz kazandığınız 2 kuruşun verdiği heyecanla daha fazla kazanmaya uğraşırsınız, anket doldurmak gibi. Bu arada internetten para kazanma yollarının pek çoğunu öğreten Goomass gibi güçlü bir eğitim kitini aklınızdan silersiniz. 1-2 ay sonra mail adresinize anket gelmeyebilir(15-30 günde 1 gelenleri saymıyoruz .). Öbür taraftan, ankete başladığınız gün kaliteli bir eğitim kitini alan bir arkadaşımız, şu an ciddi bir ek gelir elde etmeye başlamıştır. Emeğiniz boşa gider, 1-2 ay da kaybınız olur.

Goomass, kullanıcılara internetten para kazanmayı öğretmek için sunulmuştur. Satış ortaklığı konusunda uzman olabileceğiniz kadar bilgi Goomass ‘ta mevcuttur. Alanında lider konumdadır. İnternetten para kazanmayı da gerçekten öğretiyor. Biz şahitiz. Eğitim kitinin içeriğini incelediyeseniz birçok konuyu öğrettiğinin de farkındasınızdır. Henüz incelemediyseniz önce “Goomass ile para kazanma yolları – 9 farklı yol!” başlıklı makalemize göz atmanız daha sağlıklı olacaktır.

Tüm bunları gördükten sonra Goomass ‘ın balık tutmayı öğrettiğini anlamışsınızdır. Demekki güven sorunu Goomass kitinde değilmiş.

 

Goomass hakkında olumsuz yorum, şikayet duydunuz mu?

Biz Goomass ‘ı satın almadan önce epey araştırmıştık. Öğrenci olduğumuzdan dolayı paramıza dikkat etmemiz gerekiyordu çünkü. Ama olumsuz yorum, kötüleme vs duyduğumuzu hiç hatırlamıyoruz. Gerçi duyanı da duymadık ya. Eğer siz olumsuz bir şeyler duyduysanız lütfen yorum olarak paylaşınız. Goomass 2011 yılında piyasaya sürüldü. 2 senede tek bir eleştiri bile almaması, güvenilir olduğunu kanıtlamaz mı? Ayrıyeten onlarca Goomass yorumu mevcut ve birçoğu kazanç kanıtlarını gösteriyor. Buyrun, tüm kanıtları Goomass ‘ın kendi sitesinden okuyun. Tıklayın.

 

Niçin internetten para kazanılmaz?

Toplumda ileri sürülen bir önyargıdır bu. Ya bu söz doğru değildir ya da biz ve yüzlerce insan yalan söylüyoruzdur. :) Bu önyargı birçok sitede de geçer. Bazı terbiyesiz arkadaşlarımız bu işlerle uğraşanlara laf bile atar. Size 2 soru sormak istiyoruz.

1-İnternetten para kazanan biri olsaydınız böyle küfürlü ortamlarda, o tip insanlarla tartışır mıydınız?

2-Yine internetten para kazanan biri olsaydınız, bu insanlara internetten para kazanabildiğinizi anlatmak için zaman harcar mıydınız?

Şahsen biz o küfürlü ortama girmeyi göze alamayız. Ayrıca evde oturarak, kahve içerek para kazanmak varken, öyle yerlerde neden kendimizi yırtalım ki? İnternetten para kazanan arkadaşlar da bizim gibi düşünüyorlardır, eminim. Peki o olumsuz yorumların sebebi nedir?

1- Bazı adamlar beş para etmeyen eğitim setleriyle insanlara para kazandırabileceğini vaad ediyorlar. Doğal olarak bunu başaramayınca, öfkeli bir kalabalık doğuyor. Sonra bu kalabalık, internetten para kazanan diğer insanlara inanmakta güçlük çekiyor.

2-Goomass gibi kaliteli eğitim setlerini satın alan bazı arkadaşlar vardır ki, üşengeçliklerinden, nasıl para kazanılacağını bile öğrenmezler. Daha sonra da para kazanmaya dair ümitsizliğe düşüp, bunu orada burada paylaşırlar.

Yoksa bir insanın elinde her türlü imkan varken neden şikayet etsin ki? Neden mızıkçılık yapsın?

 

İnternetten para kazanmak, ancak doğru eğitimle mümkündür.

Doğru eğitim… Yukarıda bahsetmiştik, internetten para kazanmaya inanmayanların bir kısmı aldatılmış, dolandırılmıştır. Halbuki bu insanların çoğu azimli kişilerdi. Boşu boşuna umutları yıkıldı. Eğer doğru bir eğitim almış olsalardı, belki aylık 3-5 bin lira kazanacaklardı. Eğitiminiz doğru olmazsa, hayatınız boyunca ekmek yiyebileceğiniz bir kapıyı kapatmış olursunuz.

Doğru eğitimin özellikleri nelerdir?

1-Eğitim veren kişiler, kullanıcılarına destek veriyor mu?

2-Eğitimin içeriği nasıl? Ücretini hak ediyor mu, yoksa zayıf bir set mi?

3-Eğitim balık mı veriyor, yoksa balık tutmayı mı öğretiyor?

4-Eğitim setini aldıktan sonra başka harcamalar çıkaracak mı?

Etraftaki eğitim setlerini bu filtreden geçirince elimizde sadece birkaçı kalıyor. Diğerlerinin hepsi filtreye takılıyor. Bildiğimiz eğitim kitlerinden sadece 3 tanesi bu kriterlere uyuyor. Ama maalesef Goomass dışındaki diğer 2si yayından kaldırıldı. (O iki setin sahipleri hedef yükseltip başka işlere geçti.) Goomass şu an tek kaldı ve değeri çok çok arttı. Goomass Resmi Sayfası

 

Önyargılar size ne kaybettiriyor,  biliyor musnuz?

Önyargılara sahip insanlar risk almayı sevmezler. Halbuki alanında en iyi kimseler risk alanlardan çıkar. Ticaretin ise tamamı risktir. Ama önyargılı insanlar, güven problemi olanlar bir adım dahi atmaktan çekinirler, aylarca işin içine giremezler. Eğer risk almaktan korkmasalardı, belki de istedikleri hemen her şeye sahip olmuşlardı; hem de sadece evde bilgisayar başına oturarak kazandığı paralardan. Lütfen bu anlattıklarımızdan kendinize çıkarımda bulunun.

Önyargı böyle kötü bir şeydir. Biz yıllar önce boş zamanlarımızda bir kitap yazmıştık. Keşke önyargılar olmasaydı da o kitabı tamamlasaydık. Şu an birçok kişi kişisel gelişim kitabımızla hayata daha güzel bakabilirdi.

Peki önyargılar bize ne kaybettiriyor?

  • Para: İşe girişmediğimiz her dakika para kaybediyoruz.
  • Zaman: Bir iş için 6 ay düşünürüz. Bu yarım yıllık süreç bizim için büyük bir kayıptır.
  • Heves ve heyecan: Zaman geçtikçe hevesimiz kayboluyor. Eğer işe atılırsak her güne hevesle başlarız. (Örneğin bu sitemizi her gün ayrı bir heyecanla kontrol ediyoruz.)
  • Umut: İnsan umutları olduğu sürece yaşar. Önyargılar ise umutlarımızı söndürür. Takatimizi keser.

 

Gelin, bu önyargılardan kurtulup hayatımızda yeni bir sayfa açalım. Hayırlı, bol paralar ile tükenmeyen umutlara sahip olmanız dileğiyle…

(Biz Goomass için anlattık, siz hayatınızdaki pek çok şey için okuyabilirsiniz.)

Mehmet LALECİ

Goomass kiti Son Yazılar FriendFeed

Goomass Ödeme Kanıtları

Goomass
Yazitör
Ücretsiz Hosting
Website Kurma Rehberi