GlobalSign Nedir? GlobalSign SSL ve GlobalSign SSL Checker

GlobalSign, 1996 yılında dijital sertifikalandırma şirketi olarak kurulmuş bir şirkettir. İnternetin ilk yıllarından bu yana hizmet sunan sertifikalandırma şirketi bugün milyonlarca web sitesine ve sunucusuna sunmuş olduğu SSL sertifikaları ve doğrulama hizmetleriyle daha güvenli veri aktarımı konusunda biz kullanıcılara güvenli ve şifreli bağlantılar sunmaktadır. Dünyanın en önemli 100 şirketi ve hükümetlerinin de müşterisi olduğu GlobalSign, SSL sertifikası konusunda tercih edilebilecek en kaliteli ve hızlı çözümlerden biridir.

GlobalSing SSL

GlobalSing kullanıcılarına sunduğu doğrulama servisleri ve SSL sertifikalarıyla biliniyor. GlobalSign tüm kullanıcı ve şirketlere uygun farklı paket tiplerinde SSL sertifikaları sunarak çok daha güvenli ve şifreli bağlantılara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Üstelik diğer birçok firmaya oranla ülkemizde GlobalSign’ın daha çok tercih ediliyor olmasının önemli nedenlerinden biri de şirketin Türkiye’de ofisinin ve web sitesinin bulunuyor olmasıdır. GlobalSign’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu tüm SSL sertifika seçeneklerini incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

GlobalSign SSL Checker

Kullandığınız Globalsign SSL sertifikasını kontrol etmek istediğinizde GlobalSign tarafından sunulan test aracından faydalanabilirsiniz. Bu araç yardımıyla SSL sertifikanızın çalış çalışmadığını yada SSL sertifikanızın sağlık durumunun ne olduğunu öğrenebilmeniz mümkündür. SSL kontrol aracına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir