FORKLİFTLERİNİZE PERİYODİK OLARAK BAKIYORUZ

Özellikle sanayi kuruluşları için forkliftler hayati derecede öneme sahiptirler.  Firmanıza ait olan forkliftlerin bakımları ve kontrolleride bu derece önemlidir. Biz forklift periyodik kontrol firması olarak sahip olduğunuz forkliftlerin bakımlarını ve kontrollerini sahip olduğumuz uzman mühendislerle yapmakta ve kısa sürede tarafınıza rapor halinde iletmekteyiz.

Bu alanda 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu bu alanda anayasa olarak bilinir. Bu kanun çerçevesinde çıkartılan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ile bu ekipmanların uyması gereken şartları asgari bir şekilde belirlemiştir. Bizde forklift periyodik kontrol firması olarak tüm bakım, kontrol ve denetimlerimizi bu asgari standartlara göre yapar ve tarafınıza raporlarız.  Forkliftlerde dikkat edilmesi gereken en önemli detay emniyet sistemleridir. Geri vitesde ses veren alarm sistemide ayrı bir öneme sahiptir. Bunun yanında park freni, korna, yan ve iç aynalar gibi diğer emniyet sistemleri dikkatle incelenmektedir.

Sizde firmanızın ihtiyacı olan ve kanunende zorunlu kılınan bu kontrolleri firmamız tarafından talep edebilir ve bizde forklift periyodik kontrol firması olarak itina ile yaparız.

 

 

Bir Yorum: “FORKLİFTLERİNİZE PERİYODİK OLARAK BAKIYORUZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir