Fizy Nedir? Fizy Mood ve Fizy İndir

Fizy, 22 Aralık 2008 tarihinde dünyaya merhaba demiş Türkiye merkezli popüler müzik dinleme sitesidir. İnternetten müzik dinlemenin yenice trend haline gelmiş olduğu yıllar içerisinde çıkış yapmış olan Fizy sade tasarımıyla dikkat çekmeyi başarmış ve kısa süre içerisinde hem milyonlarca dinleyiciye hem de birçok dünyaca ünlü ödüle sahiplik etmiştir.

Fizy Mood Nedir?

Fizy Mood müzik keşfetmek isteyen kişiler için Fizy tarafından geliştirilmiş olan bir sistemdir. Bu sistem içerisinde istediğiniz müzik tarzını seçmeniz ve arkanıza yaslanmanız yeterli. Siz arkanıza yaslandıktan hemen sonra Fizy sizin için hem en popüler hem de en çok sevilen parçaları önermeye ve hemen dinletmeye başlayacaktır.

Fizy İndir

Fizy’i normalde kendi web sitesi üzerinden indirebilmek veya online olarak kullanabilmek mümkündü. Fakat Fizy şuan için yeni bir yenilenme aşamasına girdi. Bu yenilenme aşaması içerisinde Fizy şu anda hizmet sunmuyor ve hizmetini kısmi olarak Turkcell Müzik projesiyle birlikte devam ettiriyor. Ayrıntılı bilgi için fizy.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir