Facebook,Twitter ve Youtube Online Pazarlama

Kuşkusuz ki Facebook eski ve köklü bir sosyal paylaşım ağıdır. Facebook ile istersek fotoğraf istersek video paylaşımları yapabiliyor, arkadaşlarımızla görüntülü, sesli veya yazılı olarak konuşabiliyoruz. Facebook ile arkadaş ekleyebiliyoruz ve paylaştığımız şeyleri insanların görmesini sağlıyoruz. Nitekim artık herkesin bir sosyal hesabı vardır. Birbirimizle adeta bir yarış içerisindeyiz. Paylaşımlarımızın yüksek oranda beğeni almasını istiyoruz. Eğer sizde beğeni kazanmak istiyorsanız http://www.sadeceon.com/Categories/online-pazarlama/facebook adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook’un ardından en yüksek kullanım alanına sahip ağlardan biride Twitter’dır. Twiterr’da tweet atarak duygu ve düşüncelerimizi istediğimiz gibi aktarabiliriz. Attığımız tweetler beğenilirse favorilere eklenir. Bu nedenle oldukça yüksek bir kesime hitap etmeliyiz. Twitter’da takipçi kazanmak oldukça kolay. Yapmanız gereken http://www.sadeceon.com/Categories/online-pazarlama/twitter adresini ziyaret etmektir.

Yeni bir klip çıktı ve izlemek istiyorsak, izleyebileceğimiz, aklımıza gelen ilk ağ Youtube olmaktadır. Youtube’da istediğimiz videoyu arama motorundan aratarak rahatlıkla izleyebiliriz. Sizde çektiğiniz videoyu Youtube ile paylaşarak insanların izlemesini sağlayabilirsiniz. Kendinizi izlettirmek ve daha çok abone sahibi olmak istiyorsanız http://www.sadeceon.com/Categories/online-pazarlama/youtube adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir