Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmeti evdeki eşyalarının bir kısmını evlerinin dışında saklamak isteyen kişilere veya bazı belge ve arşivlerini koyacak yer bulamayan insanlara yönelik bir hizmettir. Depolama mantığı çok basittir. Kendinize uygun boyutta bir kabin seçersiniz, bizler de o kabini sizin evinizin önüne kadar getiririz, konulmasını istediğiniz eşyaları kolileyerek koyar, kabini kilitledikten sonra anahtarı size teslim ederiz. Kabininiz ana depolarımızda saklanır. Ana depolar deneyimli güvenlikçiler tarafından korunmaktadır. Eşyalarınız bunun da yanında zaten sigortalıdır. Hiçbir şekilde sizin zarar görmenize izin vermeyiz.

 

Sizlere sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetiyle ev taşıma derdinize son veriyoruz. Sizler, bizlere gerekli olan bilgileri iletiyorsunuz, biz de bu bilgiler ışığında kontrol amaçlı bir görevlimizi gönderiyoruz. Kendisinin yaptığı keşif sonrası sizi fiyatlandırma konusunda bilgilendiriyoruz. Ve nakliyat işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Sizlere sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde tüm mallarınızı tek tek sigortalıyoruz. Başlarına bir iş gelme durumunda sizin hiçbir zarara uğramayacağının garantisini veriyoruz. Taşımacılık sürecinde tüm sorumluluğu biz üstleniyoruz sizi hiçbir zarara uğratmıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir