Cam Panel Ne İşe Yarar

 

Cam sağlıklı bir hammadde olarak iş dünyasında yerini çoktan almış durumda. Şeffaf görünümü, kullanım alanlarının fazlalığı, her projeye uygun olması, yıllarca dayanıklı ve esnek alanlar içinde yer alması ile özellikle ofis içlerinde donanım sağlamaktadır. Cam panel uygulamalarında özel cam tercihleri kullanılarak tasarlanan ofislerin yalıtımı ve donanımı sağlanmaktadır.

Damperli cam adı verilen kaliteli camlar camın kırılganlığını hiçe sayarak her bölme için tasarlanabilme özelliğine sahiptir. Ani darbeler karşısında içyapısı ile kırılsa bile dağılma özeliği ile parçalanıp hasar verme tehlikesini de ortadan kaldırmaktadır. Cam panel farklı seçeneklerle en kaliteli olacak dizaynların açığa çıkmasını sağlamaktadır.

Cam panel uygulamalarında renkli camlar, perdeli camlar, mobilyalı camlar olarak yarım ve tam camlı uygulamalar yapılmaktadır. Ofislerde görülmesi gereken ve gizlilik içeren her bölmeyi ayırmanı için yaptırabileceğiniz sistem kendi içinde farklı modeller ile sizlere sunulmaktadır. Ofis içinde en önemli alan olan toplantı salonları için ses geçirmeyen bir özeliği olması avantaj olarak kabul edilmektedir. Ayrıca diğer bölmelerde de aynı özelliğin kullanılması ürünün yaratacağı atmosferi güçlendirmesini sağlar.

Cam panel ofisinizin daha farklı bir kimliğe bürünerek şık alanların oluşturulmasını sağlar. Kullanılan profillerle renklenen modeller ofisinizin daha düzenli olmasını sağlamaktadır. Sandalyeniz, masanız, duvarlarınız ile uyumlu olacak renklerin asarımı özel olacağından sadece sizin ofisiniz için üretim yapılmaktadır. Alçıpan duvar yerine uygulatabileceğiniz cam panel uygulamaları daha hızlı ve acil yerleşim yapabileceğiniz yeni ofisinizi tasarlamanızda kolaylık sağlar.

Cam panel türkiye’de lider olan çağrı inşaat firmalarında beğenerek yerleştirdikleri en önemli tasarımların oluşması ile daha da geniş kullanım alanlarına yayılmaktadır. Ara bölme, hareketli bölme, tam bölme duvar sistemleri ile yeni çağrışımlarınızı gösterebilmek için ortam hazırlamaktadır. Duvar bölmelerinde alüminyum kapı uygulamaları ve tam cam kapı uygulamaları ile oda niteliğinde yaptıracağınız bölmeler oluşacaktır. Yönetici alanları için perdeli bölmeler ve çalışanlar için kendi hizmetlerini tam anlamı ile verebilmek için yarım cam uygulamaları tercih edilmektedir.

Hizmetlerinizde üretimi arttıracak ve yan etkilerden çalışanlarınızın etkilenmemesini sağlayacak bir platform için en iyi seçenek tercih edilmelidir. Etraftan gelebilecek rahatsızlıkları fark etmeyecek personel bölmelerinde ihtiyacınız olan sessizliği bulmak kolay olacak. Kurumlar için gösterilen sıralı kısa bölmeler çalışma alanlarında hızın artışı için gayet kullanışlı alanların oluşmasını sağlamaktadır.

Her firmanın ofisi içinde ofis bölme duvar sistem uygulaması uygulaması yapacağı alanlar mutlaka vardır. Modern dekorasyonların altıda yatacak çağdaş görünüm için pratik çözümler sunacak olan sistem artık daha gelişmiş ürünleri ile üretilmektedir. Kalite kontroller yapılmış ve TSE standartlarında üretim yapılan ürün için dünyada eşi benzeri olmayan modeller kullanılmaktadır. Her model her yeni ofis için baştan yaratılmaktadır. Alan içinde kullanılabilir konumlar oluşturabilmenin esas sırrı alanı iyi kullanmaktır. Bu yüzden etrafta gördüğünüz modelleri değil kendi ofisiniz için gerekli olan modelleri ancak uygulamayı yapacak olan kişilerden alabilirsiniz.

Bu uygulama değişik dekoratif alanlar içinde kullanılmaktadır. Örneğin mutfaklarda yeni uygulanmaya başlayan ve oldukça dikkat çekici olan paneller kendini ev ortamında da göstermeyi başarmıştır. Hayatın her alanında karşımıza çıkacak olan sistem özel kullanımlarla daha farklı bir görünüm kazanmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir