BİO Shell

 

Petrol, sondaj, patlatma ve kozmetik sanayi alanlarında öncü kuruluşlar arasında yer alan BİO Shell üzerine aldığı toplumsal sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirebilmek adına doğadaki kaynakları etkin ve verimli kullanmanın yollarını araştıran vizyon sahibi bir şirket. Kurulduğu günden bu yana durmaksızın faaliyet gösteren şirketin öğütülmüş kabuk ürünleri alanında da başarılı çalışmaları bulunuyor. Çeşitli sektör ve alanda ihtiyaç duyulan öğütülmüş ceviz kabuğu ve daha pek çok ürünü üreterek dünya genelinde şirketlere sunuyor. Walnut shell alanında uzmanlaşmış kadrosuyla gerçekleştirdiği faaliyetleri  yapılan ar-ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkmıştır. Yıllardır sektörde hizmet vermenin getirdiği özgüven ile emin adımlarla sektörde yükselmeye devam ediyor.

 

Ceviz kabuğu, badem kabuğu gibi doğaya serbest halde bırakılacak malzemeleri öğütüp kullanılabilir hale getiren şirketin doğaya sunduğu katkılarıyla yakından bilindiğini söylemek mümkün. BİO Shell şirketi yıllardır her alanda olduğu gibi bu alanda da kendini kanıtlamış ve müşteri kitlesini memnun etmeyi başarmıştır. Pek çok alanda kullanılabilecek yemiş kabukları öğütülüp işlenmesinin ardından insanlara ulaştırılıyor. Şirketlerin zaman zaman ihtiyaç duyabildiği bu malzemeleri BİO Shell’den temin etmeleri şirketin marka prestiji bakımından yüksek bir noktada bulunduğunu da göstermekte. Müşteri memnuniyetini kendine düstur edinmiş olan şirketin Türkiye’de de ofisi bulunuyor. Türkiye’nin yanı sıra ABD, Romanya, Dubai, Almanya, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan gibi önde gelen ülkelerde de uzantıları bulunan şirketin ana üretim merkezleri ABD ve Romanya. Pecan Shell alanında da büyük başarılara imza atmış şirket faaliyetleriyle adından sıkça söz ettirmekte.

 

Merkez ofisi Türkiye’de bulunan BİO Shell ülkemizden ulaşılabilirlik bakımından memnun edici sonuçlar doğurmuş durumdadır. Ülkemizde İstanbul’da bulundurduğu merkez ofisi işlenmiş badem ve ceviz kabuğu ihtiyacını net bir şekilde karşılamaya yeterli gelmiş durumda. Nutshell Filter denilen filtreleme sistemleriyle elde ettiği kabuğu işlemekte.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir